Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

  • RFE /RL
Më poshtë mund të shikoni disa prej fotografive më interesante të përzgjedhura nga Radio Evropa e Lirë për këtë javë.
Trego më shumë

Një grua ecë pranë disa vezëve dekoruese në qendër të Moskës, vetëm disa ditë para festimit të Pashkëve Ortodokse.
1

Një grua ecë pranë disa vezëve dekoruese në qendër të Moskës, vetëm disa ditë para festimit të Pashkëve Ortodokse.

Reagimi i një vajze pas shpërthimit në selinë e policisë në Diyarbakir, Turqi.
2

Reagimi i një vajze pas shpërthimit në selinë e policisë në Diyarbakir, Turqi.

Një burrë viziton ekpozitën e titulluar “Liderët e Shekullit” të artistit Faysal Bugday në Turqi.
3

Një burrë viziton ekpozitën e titulluar “Liderët e Shekullit” të artistit Faysal Bugday në Turqi.

Një djalë i vogël irakian ulet pranë shtëpisë së tij të dëmtuar pas luftimeve në mes të forcave irakiane dhe militantëve të Shtetit Islamik, në qytetin Hamman al-Alil.
4

Një djalë i vogël irakian ulet pranë shtëpisë së tij të dëmtuar pas luftimeve në mes të forcave irakiane dhe militantëve të Shtetit Islamik, në qytetin Hamman al-Alil.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG