Ndërlidhjet

Me pikturë përtej barrierave


Me pikturë përtej barrierave
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:42 0:00

Mirjeta Qehaja ka diplomuar në Universitetin e Prishtinës, në degën e Pikturës. E veçanta e Mirjetës është se ajo është studentja e parë e komunitetit egjiptian, e cila tashmë ka përfunduar studimet dhe po vazhdon në të njëjtën degë studimet Master. Ajo thotë se është ndjenjë e mirë të ecësh para, por në të njëjtën kohë nuk është ndjenjë e mirë, që asnjë student tjetër i komunitetit egjiptian të mos i vazhdojë studimet në këtë degë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG