Ndërlidhjet

Princi Charles në Kosovë


Princi britanik, Charles dhe Dukesha Camilla kanë nisur takimet me udhëheqësit më të lartë shtetërorë në Kosovë. Princi Charles dhe Dukesha Camilla në pjesën e parë të ditës janë pritur nga presidentja Atifete Jahjaga.

XS
SM
MD
LG