Ndërlidhjet

Pritjet e të rinjve për vitin 2019


Pritjet e të rinjve për vitin 2019
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

Liberalizimi i vizave vazhdon të mbetet shpresa dhe pritja kryesore e të rinjve kosovarë, edhe për vitin 2019. Krahas kësaj, në vitin e ri, ata presin hapje të vendeve të punës, zhvillim ekonomik dhe kushte më të mira për shkollim e studime.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG