Ndërlidhjet

Dita e tretë e protestave të serbëve në veri

Për të tretën ditë me radhë, serbët në Zveçan, Leposaviq dhe Zubin Potok protestuan kundër kryetarëve të rinj shqiptarë të këtyre komunave.Në Zveçan protestuesit serbë kanë shpalosur një flamur gjigant të Serbisë.


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG