Ndërlidhjet

Të jesh student dhe i punësuar


Të jesh student dhe i punësuar
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Një pjesë e madhe e studentëve në Kosovë, vazhdon t’i financojë studimet me ndihmën e familjes. Ndërsa pjesa tjetër zgjedhin që krahas studimeve të kryejnë një punë, qoftë me orar të plotë apo gjysmak.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG