Ndërlidhjet

Tym e flakë në Qytetin e Paqes


Tym e flakë në Qytetin e Paqes
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:07:56 0:00

Vendimi i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, për të njohur Jerusalemin kryeqytet të Izraelit ka bashkuar gati të gjithë kundër tij, përfshirë edhe aleatët më të afërt, ka shkaktuar zemërim në mesin e myslimanëve dhe ka dobësuar Amerikën në sytë e botës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG