Ndërlidhjet

"Vetëm Putini do të ngelë në bunkerin e tij": Moskovitët flasin për luftën


"Vetëm Putini do të ngelë në bunkerin e tij": Moskovitët flasin për luftën
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Radio Evropa e Lirë i ka pyetur njerëzit nëpër Moskë se si mendojnë ata se po shkon lufta në Ukrainë, të cilën presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, vazhdon ta cilësojë “operacion special ushtarak”. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Lendi Susuri)

XS
SM
MD
LG