Ndërlidhjet

Putin nënshkruan aneksimin e katër rajoneve të Ukrainës


Putin nënshkruan aneksimin e katër rajoneve të Ukrainës
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:40 0:00

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, i ka njohur formalisht si ruse katër territore ukrainase, pas të ashtuquajturave referendume, të dënuara nga Perëndimi. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Bujar Tërstena)

XS
SM
MD
LG