Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Qindra të vrarë në një xhami në Egjipt


Qindra të vrarë në një xhami në Egjipt
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:15 0:00

Së paku 235 njerëz janë vrarë nga një sulm me bombë dhe armë zjarri në një xhami në rajonin Sinai të Egjiptit. Mësohet se sulmuesit kanë shpërthyer eksplozivë, përpara se të qëllonin besimtarët brenda xhamisë në qytetin Bir al-Abd, që falnin Xhumanë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG