Ndërlidhjet

Raketat dhe bombarduesit rusë godasin objektivat ukrainase


Raketat dhe bombarduesit rusë godasin objektivat ukrainase
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Sulmet ruse me raketa dhe me aeroplanë bombardues kanë goditur pozicionet dhe infrastrukturën ushtarake të Ukrainës. Pamjet e publikuara në mediat sociale më 24 shkurt kanë shfaqur shpërthime në disa qytete, teksa Rusia ka nisur pushtimin ushtarak të fqinjës së saj.

XS
SM
MD
LG