Ndërlidhjet

Deklarata e Haradinajt pas takimit të MSA-së në Bruksel


Deklarata e Haradinajt pas takimit të MSA-së në Bruksel
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:15 0:00

Pas takimit në Bruksel për zbatimin e Marrëveshjes së Stabilizim Asociimit, kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj foli për procesin e liberalizimit të vizave, MSA-në, dialogun dhe tarifën prej 100 për qind ndaj produkteve të Bosnjës dhe Serbisë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG