Ndërlidhjet

Rasti "Kumanova": Protesta në Shkup


Rasti "Kumanova": Protesta në Shkup
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:31 0:00

Familjarët e të dënuarve të grupit të Kumanovës, shoqatat e dala nga lufta e ish UÇK-së, Shoqata e ish të përndjekurve dhe të dënuarve politikë dhe disa organizata të tjera, kanë protestuar të dielën në Shkup kundër dënimit të 30 pjesëtarëve të grupit me 746 vjet burg dhe 7 të tjerëve me burgim të përjetshëm.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG