Ndërlidhjet

Refugjatët në botë


Refugjatët në botë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:25 0:00

Në Prishtinë është shënuar Dita Ndërkombëtare e Refugjatëve. Sipas raportit të UNHCR-it për vitin 2017, në botë 68.5 milionë njerëz konsiderohen refugjatë. (Video dhe Montazhi: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG