Ndërlidhjet

Rikthehet dhuna në Hong Kong


Rikthehet dhuna në Hong Kong
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Policia e Hong Kongut është përplasur edhe një herë me protestuesit antiqeveritar, përderisa vendi hyn në javën e 10-të të demonstratave masive, dhe trazirave.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG