Ndërlidhjet

Rita Ora: Jam e emocionuar që do të këndoj në Prishtinë


Rita Ora: Jam e emocionuar që do të këndoj në Prishtinë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:17 0:00

Gjatë një konference për gazetarë, pop ylli botëror, Rita Ora, ka thënë se ka një emocion të veçantë që do të këndojë në Prishtinë, në manifestimin qendror për 10-vjetorin e pavarësisë së Kosovës. “Mund të ishim kudo në botë këtë ditë, por unë vendosa që të sjell gjithë ekipin tim këtu në Prishtinë që të ofrojmë shfaqjen më të mirë përgjithmonë”, ka theksuar Ora, e cila mesazhet e saj i ndërlidhte në dy gjuhë, atë shqipe dhe angleze.(Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG