Ndërlidhjet

Rrëfimet e rënda të stafit mjekësor që po lufton koronavirusin


Rrëfimet e rënda të stafit mjekësor që po lufton koronavirusin
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Mjekët dhe infermierët që po i trajtojnë pacientët me koronavirusin e ri, po përballen me orë të gjata brutale në punë, me numrin e vdekjeve në rritje, si dhe me frikën se mund të infektohen edhe vetë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG