Ndërlidhjet

Rrëfimi i babait për djalin e zhdukur


Rrëfimi i babait për djalin e zhdukur
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:48 0:00

Shaip Ramabaja, tash e 18 vjet, pret ndonjë lajm për djalin e tij të zhdukur. Në Ditën Ndërkombëtare të Personave të Zhdukur, Ramabaja besonte se i biri i tij është gjallë dhe po mbahej në burgjet serbe, por kjo shpresë tashmë po i shuhet.

XS
SM
MD
LG