Ndërlidhjet

Rritet numri i të vrarëve në Gaza


Rritet numri i të vrarëve në Gaza
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:49 0:00

Së paku 40 persona kanë vdekur në dhunën e fundit mes forcave të Izraelit dhe militantëve palestinezë. Më shumë se 1,000 raketa janë hedhur në drejtim të vendbanimeve izraelite nga militantët palestinezë ndërkohë ushtria izraelite u përgjigj edhe më shumë sulme. (Përgatiti: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG