Ndërlidhjet

Pas bllokimit të rrugëve në veri, qytetarët udhëtojnë nëpër rrugë alternative


Pas bllokimit të rrugëve në veri, qytetarët udhëtojnë nëpër rrugë alternative
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:00:21 0:00

Pas nisjes së bllokimit të rrugëve në veri të Kosovës, qytetarët kanë nisur që të shfrytëzojnë rrugët alternative. Policia ka mbyllur për qarkullim pikëkalimet kufitare në Jarinjë dhe Bërnjak, që lidhin Kosovën dhe Serbinë. Kjo video është incizuar në një rrugë alternative që qytetarët po përdorin nga pikëkalimi kufitar i Jarinjës në drejtim të Mitrovicës së Veriut.

XS
SM
MD
LG