Ndërlidhjet

Mustafa intervistohet në Hagë


Mustafa intervistohet në Hagë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:57 0:00

Ish-komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Rrustem Mustafa, u intervistua të hënën në Prokurorinë Speciale në Hagë, në lidhje me pretendimet për përfshirjen e ish-pjesëtarëve të UÇK-së në krime të luftës dhe të pasluftës në Kosovë. Intervistimi i Mustafës pritet të vazhdojë edhe të martën.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG