Ndërlidhjet

Rusia dhe Brazili fytafyt me virusin


Rusia dhe Brazili fytafyt me virusin
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:04:16 0:00

Rusia vazhdon të shohë numra rekord të vdekjeve ditore të lidhura me COVID-19; protesta janë mbajtur në të gjithë Brazilin duke kërkuar më shumë vaksina; presidenti i SHBA-së, Joe Biden u bëri thirrje amerikanëve që të vaksinohen; ndërkohë, tigrave dhe kafshëve të tjera po u jepet një vaksinë eksperimentale kundër COVID-19 në një kopsht zoologjik në Kaliforni. (Përgatitën: Fatos Bytyçi dhe Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG