Ndërlidhjet

Rusia vazhdon grumbullimin e armatimit të rëndë afër Ukrainës

Disa pamje satelitore, nga 1 shkurti dhe më herët, shfaqin një grumbullim të madh të armatimit të rëndë rus, ku raportohet se përfshihen edhe sisteme të raketave balistike.

(Përgatiti: Trim Haliti)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG