Ndërlidhjet

Si e dëmton Rusinë përjashtimi nga sistemi SWIFT?


Si e dëmton Rusinë përjashtimi nga sistemi SWIFT?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

Shtetet perëndimore kanë thënë se Rusia do të përjashtohet nga sistemi SWIFT. Dëmet është thënë se do të jenë të mëdha. Por çfarë është SWIFT dhe kë e dëmton më së shumti? (Përgatitën: Shkëlqim Hysenaj & Lendi Susuri)


Facebook Forum

XS
SM
MD
LG