Ndërlidhjet

Tensionet midis Rusisë dhe Ukrainës përmes fotove

Fotografitë e reja pasqyrojnë tensionet gjithnjë e më të larta në linjën e kontaktit ndërmjet forcave ukrainase dhe separatistëve të mbështetur nga Rusia në lindje të Ukrainës. Po ashtu, imazhet e reja shfaqin edhe manovrat ruse pranë kufirit ukrainas dhe përgatitjet që lidhen me krizën, po ndodhin larg vijës së frontit.

Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG