Ndërlidhjet

Sami Lushtaku intervistohet nga Prokuroria Speciale


Sami Lushtaku intervistohet nga Prokuroria Speciale
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:14 0:00

Ish-komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Sami Lushtaku të mërkurën do të intervistohet nga Prokuroria Speciale në Hagë në lidhje me pretendimet për përfshirjen e ish-pjesëtarëve të UÇK-së në krime të luftës dhe të pasluftës në Kosovë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG