Ndërlidhjet

Samiti në Beograd: Shqipëria dhe Serbia nënshkruajnë marrëveshje


Samiti në Beograd: Shqipëria dhe Serbia nënshkruajnë marrëveshje
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:34 0:00

Shqipëria dhe Serbia kanë nëshkruar marrëveshjen në Beograd për pranimin e ndërsjellë të lejeve për vozitje të të dyja shteteve.Marrëveshja u nënshkrua në kuadër të punimeve të Samitit 16 + 1, ndërmjet Kinës dhe Evropës Qendrore dh Lindore.

XS
SM
MD
LG