Ndërlidhjet

Stërvitje të përbashkëta të forcave të SHBA-së dhe Maqedonisë


Njësitet ushtarake të Maqedonisë dhe SHBA-së kanë nisur stërvitje të përbashkëta ushtarake.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG