Ndërlidhjet

SHBA-ja teston luftanijet me megashpërthime


SHBA-ja teston luftanijet me megashpërthime
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:35 0:00

Marina e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka nisur një varg provash fortësie për aeroplanmbajtëset e saj më të reja dhe më të avancuara, duke shkaktuar shpërthime të fuqishme, për të përcaktuar nëse anijet janë të gatshme për luftë. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG