Ndërlidhjet

Misioni i “Ndryshimtarëve”: Sa kohë i kushtoni vetes?


Misioni i “Ndryshimtarëve”: Sa kohë i kushtoni vetes?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:27:59 0:00

Dinamizmi i shtuar i jetesës ka bërë që njerëzit t’i kushtojnë pak kohë vetes, me aktivitete që ndikojnë pozitivisht në shëndetin mendor dhe në të qenët më efektiv në përpallje me sfidat e ndryshme emocionale. Komuniteti “Ndryshimtarët” me rreth 120 anëtarë, ka për qëllim gjetjen e metodave për menaxhimin sa më të mirë të kohës dhe mbi të gjitha, theksimin e rëndësisë që ka mirëqenia personale e gjithsecilit.

XS
SM
MD
LG