Ndërlidhjet

Shkarkimi në Twitter që shkundi botën


Shkarkimi në Twitter që shkundi botën
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:08:41 0:00

Sekretari amerikan i Shtetit, Rex Tillerson, është i fundit në listën e gjatë të zyrtarëve që kanë ikur ose janë shkarkuar nga Shtëpia e Bardhë. Ndonëse vetëm 14 muaj në detyrë dhe pa trashëgimi të madhe, mungesa e Tillersonit mund të ndjehet, thonë disa.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG