Ndërlidhjet

Parada e Krenarisë në Shkup


Parada e Krenarisë në Shkup
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:46 0:00

Për herë të parë në Maqedoninë e Veriut është mbajtur Parada e Krenarisë. Aktivistë dhe pjesëtarë të komunitetit LGBTI marshuan nëpër rrugët e Shkupit. Kjo Paradë u mbajtë nën masa të rrepta të sigurisë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG