Ndërlidhjet

Shqipëria bëhet shteg i ri drejt BE-së për emigrantët


Shqipëria bëhet shteg i ri drejt BE-së për emigrantët
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Teksa Greqia po ua refuzon azilin, gjithnjë e më shumë emigrantë po e shohin Shqipërinë si rrugë drejt jetës së re në një vend më të pasur të Evropës. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Ibrahim Berisha)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG