Ndërlidhjet

Shtohen dhe përshpejtohen evakuimet nga aeroporti i Kabulit


Shtohen dhe përshpejtohen evakuimet nga aeroporti i Kabulit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:34 0:00

Njerëzit po vazhdojnë të grumbullohen para aeroportit në kryeqytetin e Afganistanit, teksa procesi i largimit të shtetasve amerikanë dhe të qytetarëve afganë, që po duan të ikin nga talibanët, po përshpejtohet para afatit të fundit për evakuime. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG