Ndërlidhjet

Foshnja e porsalindur trajtohet në spital pas nxjerrjes nga rrënojat në Siri


Foshnja e porsalindur trajtohet në spital pas nxjerrjes nga rrënojat në Siri
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:44 0:00

Të afërmit nxorën të gjallë një bebe të porsalindur nga rrënojat e një shtëpie në Sirinë veriore, pasi e gjetën atë ende të lidhur përmes kordonit të kërthizës me nënën e saj, e cila vdiq nga tërmeti i fuqishëm 7.8 ballësh, që i mori jetën disa mijëra njerëzve. Foshnja është e mbijetuara e vetme e familjes së saj të ngushtë. Kujdes: Përmbajtja mund të jetë shqetësuese për disa shikues! (Përgatitën: Trim Haliti dhe Ekrem Fazliu)

XS
SM
MD
LG