Ndërlidhjet

Maliqi: Situata në veri është komplekse


Maliqi: Situata në veri është komplekse
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00

Njohësi i çështjeve politike në Kosovë, Agon Maliqi, tha për Radion Evropa e Lirë se situata në veri është “komplekse dhe me rreziqe potenciale”. Ai tha se për këtë kërkohet një zgjidhje politike, që veriu të mos shndërrohet në një “zonë të krizës permanente”.

XS
SM
MD
LG