Ndërlidhjet

Bejruti ndërton skulpturë për të kujtuar shpërthimin


Bejruti ndërton skulpturë për të kujtuar shpërthimin
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:02 0:00

Një artist nga Bejruti ka ndërtuar një skulpturë me pjesë të metalit që kanë mbetur nga shpërthimi i një viti më parë. Së paku 200 persona vdiqën dhe mijëra të tjerë u lënduan pas një shpërthimi të fuqishëm në portin detar të qytetit. (Përgatiti: Lendi Susuri)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG