Ndërlidhjet

Sulm me raketa në Afganistan gjatë faljes së Kurban Bajramit


Sulm me raketa në Afganistan gjatë faljes së Kurban Bajramit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:02 0:00

Derisa besimtarët myslimanë ishin duke falur Kurban Bajramin, të paktën tri raketa ranë pranë pallatit presidencial në Kabul të Afganistanit. Nuk raportohet për të lënduar dhe ende askush nuk e ka marrë përgjegjësinë për sulmin.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG