Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Momenti i arrestimit të sulmuesit në Londër


Momenti i arrestimit të sulmuesit në Londër
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:04 0:00

Një video e incizuar me telefon mobil, shfaq momentin kur policia britanike ka arrestuar një person, i cili dyshohet se ka goditur me makinën e tij disa këmbësor, pranë në xhamie në Londër. Dëshmitarët kanë folur për sulmin, ku është vrarë një person dhe janë plagosur dhjetëra të tjerë. (Video:AP/Reuters).

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG