Ndërlidhjet

Momenti i arrestimit të sulmuesit në Londër


Një video e incizuar me telefon mobil, shfaq momentin kur policia britanike ka arrestuar një person, i cili dyshohet se ka goditur me makinën e tij disa këmbësor, pranë në xhamie në Londër. Dëshmitarët kanë folur për sulmin, ku është vrarë një person dhe janë plagosur dhjetëra të tjerë. (Video:AP/Reuters).

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG