Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Arrestimi i sulmuesit të dyshuar në Nju Jork


Arrestimi i sulmuesit të dyshuar në Nju Jork
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:33 0:00

Një person ka incizuar arrestimin e personit që dyshohet se goditi me kamion kalimtarët në Nju Jork, duke vrarë të paktën tetë persona. I dyshuari, Sayfull Habibullaevic Saipov, është qëlluar nga policia pas sulmit dhe më pas është dërguar në spital. (Video: AP/Storyful)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG