Ndërlidhjet

Arrestimi i sulmuesit të dyshuar në Nju Jork


Një person ka incizuar arrestimin e personit që dyshohet se goditi me kamion kalimtarët në Nju Jork, duke vrarë të paktën tetë persona. I dyshuari, Sayfull Habibullaevic Saipov, është qëlluar nga policia pas sulmit dhe më pas është dërguar në spital. (Video: AP/Storyful)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG