Ndërlidhjet

Sulm me bombë në Pakistan


Nga një sulm vetëvrasës me bombë në Kueta të Pakistanit, janë vrarë të paktën gjashtë policë. Makinat e ndihmës së shpejt kanë transportuar viktimat e këtij sulmi në spital. Autoritetet pakistaneze kanë thënë se të paktën 20 persona janë plagosur dhe disa prej tyre janë në gjendje kritike.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG