Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Sulm me bombë në Pakistan


Sulm me bombë në Pakistan
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:11 0:00

Nga një sulm vetëvrasës me bombë në Kueta të Pakistanit, janë vrarë të paktën gjashtë policë. Makinat e ndihmës së shpejt kanë transportuar viktimat e këtij sulmi në spital. Autoritetet pakistaneze kanë thënë se të paktën 20 persona janë plagosur dhe disa prej tyre janë në gjendje kritike.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG