Ndërlidhjet

Një sulm në një xhami në Afganistan vret dhjetëra


Një sulm në një xhami në Afganistan vret dhjetëra
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:00:53 0:00

Të paktën 100 persona kanë vdekur dhe janë plagosur si pasojë e një shpërthimi në një xhami në veri të Afganistanit të premten, i cili ka shënjestruar besimtarët myslimanë shiitë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG