Ndërlidhjet

Sulmi rus trondit ukrainasit


Sulmi rus trondit ukrainasit
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:52 0:00

Banorët e Ukrainës janë tronditur nga sulmi që ndërmori Rusia në mëngjesin e 24 shkurtit ndaj vendit të tyre, teksa kanë nxituar të gjejnë strehim nëpër stacionet nëntokësore hekurudhore, nga frika e bombardimeve. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Arben Hoti)

XS
SM
MD
LG