Ndërlidhjet

Sulmi rus i la jetime: "Askush s’mund ta zëvendësojë nënën e tyre"


Sulmi rus i la jetime: "Askush s’mund ta zëvendësojë nënën e tyre"
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:46 0:00

Disa muaj pasi nëna e tyre u vra nga një sulm ajror rus ndaj stacionit hekurudhor në Kramatorsk, në rajonin e Donjeckut, në Ukrainë, dy motra jetime mezi po ia dalin pa nënën e tyre. Trembëdhjetëvjeçarja Kateryna dhe motra e saj 8-vjeçare, Yulia, tani po jetojnë me tezen dhe me gjyshen e tyre në Kiev. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Ibrahim Berisha)

XS
SM
MD
LG