Ndërlidhjet

Takim historik, nëse ndodh


Takim historik, nëse ndodh
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:41 0:00

Donald Trump do të takohet ballë për ballë me Kim Jong Unin, në Singapor, më 12 qershor. Samiti, i pari në histori midis një presidenti amerikan dhe homologut të tij verikorean, do të jetë platformë për bisedime kritike që synojnë çarmatosjen e Koresë së Veriut nga armët bërthamore.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG