Ndërlidhjet

Talibanët fërkojnë duart para largimit të amerikanëve


Talibanët fërkojnë duart para largimit të amerikanëve
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:34 0:00

Teksa trupat afgane po zmbrapsen dhe së shpejti do ta humbin edhe mbështetjen vitale ajrore amerikane, komandantët talibanë po flasin me entuziazëm për marrjen e shpejtë në kontroll të vendit, dhe për zbatimin e vizionit të tyre për shtet islamik. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG