Ndërlidhjet

Të gjithë "sy e vesh" gjatë fjalimit të Bidenit

Lot gëzimi, këngë, valle, organizime grupore dhe festa nga më të ndryshmet, janë zhvilluar në pothuajse secilin shtet të territorit amerikan, pas fitores së demokratit Joe Biden në zgjedhjet presidenciale.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG