Ndërlidhjet

Të panjohurat e COVID-19: Pesë gjëra që ende nuk i kuptojmë


Të panjohurat e COVID-19: Pesë gjëra që ende nuk i kuptojmë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:04:14 0:00

A është COVID-19 sëmundje e frymëmarrjes apo vaskulare? Pse te shumica e fëmijëve nuk ka ndikim, e pse disa sëmuren rëndë? A ka pasoja afatgjata për pacientët? Këto janë disa nga shumë pyetje pa përgjigje në lidhje me këtë sëmundje të re dhe misterioze. (Përgatitën: Taulant Qenaj dhe Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG