Ndërlidhjet

Të rinjtë të "painteresuar" për politikën


Të rinjtë të "painteresuar" për politikën
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:42 0:00

Të rinjtë e Kosovës kryesisht nuk janë dhe aq të interesuar të përcjellin politikën. Më parë, ata zgjedhin të ndjekin aktivitetet kulturo-artistike. Gjithashtu, si arsyen kryesore se pse nuk e përcjellin politikën ata thonë se janë studimet.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG