Ndërlidhjet

Të rinjtë shfaqin pak interesim për dialogun


Të rinjtë shfaqin pak interesim për dialogun
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:01 0:00

Dialogu në mes të Prishtinës dhe Beogradit nuk është shumë i rëndësishëm për të rinjtë e Kosovës. Shumica e të anketuarve nga Radio Evropa e Lirë thonë se më shumë janë të fokusuar në studime.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG